گزارش بازی:مسابقه تیم های ملی والیبال لهستان و آمریکا از گروه تیم والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۲:۵۵ جمعه شب آغاز شد و در نهایت لهستان میزبان با نتیجه سه بر دو آمریکا را شکست داد.

در این مسابقه که از ساعت ۲۲:۵۵ و به میزبانی لهستان آغاز شده؛ ست اول با برتری با اقتدار ۲۵ بر ۱۹ آمریکا به پایان رسید.

ست اول مسابقه ۲۶ دقیقه طول انجامید. در این ست آمریکا ۲ سرویس تبدیل به امتیاز کرد در برابر یک امتیاز لهستان. در حمله ها  آمریکا ۱۳ به ۱۱ پیش بود. دفاع های دو تیم یک بر یک مساوی بود.

در ست دوم لهستان بهتر کار کرد و از همان ابتدا پیش افتاد و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسید تا در ست ها دو تیم برابر مساوی شوند. ست دوم ۳۰ دقیقه به طول انجامید.

آمریکا در ست تماشایی و نزدیک سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به برتری رسید و در ست شماری دو بر یک از میزبان پیش افتاد.

ست چهارم با برتری ۲۵ بر ۲۰ لهستان به پایان رسید و دو تیم در ست ها دو بر دو مساوی شدند. با این نتیجه لهستان حالا در صورت شکست هم یک امتیاز از مسابقه آمریکا کسب کرده است.

ست پنجم با برتری ۱۵ بر ۱۲ لهستان به پایان رسید.

لهستان با این نتیجه هشتمین برد خود را کسب کرد و ۲۲ امتیازی شد و یک مسابقه مانده به پایان رقابت های گروه B پایین تر از آمریکای ۲ ۴امتیازی در رده دوم گروه صعود خود را به مرحله مسجل شد. تیم ایران نیز با ۶ برد و ۱۸ امتیاز در رده سوم ماند و بازی آخرش با روسیه تشریفاتی شد.

- آمریکا ، ۸ برد ، ۲۴ امتیاز

۲- لهستان ، ۸ برد ، ۲۲ امتیاز

۳- ایران ، ۶ برد ، ۱۸ امتیاز

۴- روسیه ، صفر برد ، ۲ امتیاز

تیم والیبال لهستان با نتیجه 3-2 از سد تیم ملی آمریکا گذشت تا بیست و دو امتیازی شود و در یک هفته به پایان این رقابت‌ها تکلیف گروه B این دوره لیگ جهانی را مشخص کند.

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/514181/%D9%84%D9%87%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D8%A7-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D9%85 © www.tabnak.ir